Про КЮМП

Колегія юристів з морського права України є громадською організацією, основна мета створення якої спрямована на розвиток міжнародного морського права і національного законодавства України в даній галузі.

Ми прагнемо об'єднати юристів, науковців, експертів, а також інших осіб, кому цікаве морське право, хто практикує або займається дослідженнями в цій сфері, з тим, щоб реалізувати поставлені перед нами цілі і завдання.

Колегія була заснована 1 грудня 2006 року та зареєстрована Міністерством юстиції України 25 січня 2007 року як Громадська організація «Південно-українська колегія юристів морського права».

У 2012 році рішенням членів організації її найменування було змінено на Громадська організація «Колегія юристів з морського права України».

З 2012 року Колегія є членом Міжнародного морського комітету (Comite Maritime International) - організації, яка формально була створена ще в 1897 році і в даний час є однією з авторитетних міжнародних організацій, яка займається питаннями уніфікації морського права.

Діяльність Колегії регулюється головним чином її Статутом, положеннями і національним законодавством України.