Business Meeting about English law, LMAA and Insurance

24 Травня, 2018, 09:27

Колегія Юристів з морського права України та Асоціація правників України запрошують 25 травня 2018 на бізнес-зустріч з представником Лондонської морської асоціації арбітрів (LMAA) і одним з лідерів англійського ринку страхування (перестрахування)

Хедлайнери зустрічі:

Даніелла Хортон (DANIELLA HORTON) - почесний секретар Лондонської морської асоціації арбітрів (LMAA), консультант по морській і міжнародної торгівлі HORTATION.

Тема для обговорення: «LMAA - переваги і можливості».

РИЧАРД ЛОУЛЕТТ (RICHARD LOVETT) - старший брокер щодо морського страхування і перестрахування H.W. Wood Limited - Global Independent Insurance Brokers, Лондон. Фахівець з більш ніж 40-річним стажем на Лондонському ринку страхування і перестрахування.

Тема для обговорення: «Можливості англійського ринку страхування і перестрахування або наскільки важливо мати хорошого страхового брокера».

Модератори:

Олександр Байдерін, голова Відділення АПУ в Одеській області, Партнер Юридичної компанії «CLS»

Сукачов Євген, член Правління Колегії Юристів з Морського Права України, Старший партнер «BLACK SEA LAW COMPANY»

Мова зустрічі: російська та англійська

Початок заходу: 12.00, 25.05.2018

Місце проведення: білий зал Моцарт готелю (м.Одеса, вул. Ланжеронівська, 13)

Реєстрація обов'язкова за посиланням: http://bit.ly/2GH3vom

Контактні особи з питань організації заходу та співробітництва:

Євген Сукачов - адвокат, член Ради АПУ в Одеській області, старший партнер «Black Sea Law Company», тел. для зв'язку: 050-390-24-24, e-mail: e.sukachev@blacksealawcompany.com

Олександр Байдерін - адвокат, голова Відділення АПУ в Одеській області, партнер Юридичної компанії «CLS», тел. для зв'язку: 050-333-24-03, e-mail: ab@cls.ua

EngУкрРус
Колегія юристів з морського права України