XVI Міжнародна науково-практична конференція "Морське право та менеджмент: еволюція та сучасні виклики"

17 Лютого, 2022, 11:00

Колегія юристів морського права запрошує взяти участь у роботі XVI Міжнародної науково-практичної конференції "Морське право та менеджмент: еволюція та сучасні виклики", яка відбудеться в місті Одесі 7-8 квітня 2022 року в Національному університеті "Одеська мормька академія".

Метою конференціїї є обговорення актуальних проблем ефективного правового регулювання та менеджменту в сфері використання Світового океану та морської інфраструктури в умовах глобалізації та інтеграції.

Тематичні напрямки конференції:

Блок 1 Морське право: доктринальні та стратегічні напрямки розвитку морського права в умовах глобалізації світової економіки; захист екології Світового океану; міжнародне морське право ХХІ сторіччя та перспективи його розвитку; міжнародне приватне морське право; національне морське право України – морської держави.

Блок 2 Морський менеджмент: тенденції розвитку морегосподарського комплексу ХХІ сторіччя; глобальні ринки та сучасна транспортна індустрія; Україна в глобальному транспортному ландшафті; управління інноваційними процесами на транспорті.

Блок 3 Гуманістична парадигма та розвиток Української держави: філософські, історичні, культурологічні передумови і вектори розвитку світу та України в ХХІ сторіччі; актуальні тенденції розвитку права, управління та адміністрування в умовах глобалізації.

Робочі мови конференції: українська, англійська

Для участі у конференції необхідно заповнити заявку на участь  до 1 квітня 2022 року

Інформаційний лист разом з інформацією щодо вимог до оформлення тез доповідей додається.

EngУкрРус
Колегія юристів з морського права України